Transformice
İlan Sahibi

İlan Bilgileri
 • İlan Kodu
  0289592322
 • İlan Türü
  Aranıyor - Sıfır
 • Fiyat
  500.00 - TL
 • Üretim Tipi
  Marka
 • Web Sitesi
  http://www.hugmice.com
 • Revizyon Var mı ?
  Yok

İlanı Paylaş

İlan Açıklaması

Transformice

Merhaba! Transformice oynamak ister misin ? Transformice bir fare oyunudur. Normal transformice’yi artık çok az kişi oynamakta. Transformice artık diğer sunucularda oynanıyor. Transformice’nin en güzel serveri olan Hugmice oynamaya davetlisiniz. Hugmice oynayarak zamanınızı değerlendirebilir ve kaliteli oyun keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz.

Hugmice oynamak için sadece http://www.hugmice.com adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Transformice’nin en sevilen ve en kaliteli serverine herkesi bekliyoruz. Hugmice oyunumuz tamamen emek serverdir. Transformice serverimizde asla torpil gibi kötü şeyler yoktur.

Sizlere hugmice sunucumuz ile ilgili harika bir haberimiz var! Artık hiçbir hugmice oyununda bulunmayan harika bir forumumuz var. Üstelik foruma oyun hesabınızla giriş yapabiliyor, eğer ki oyun hesabınız yoksa forum üzerinden hesap açabiliyorsunuz!

Merhaba fareler Artık sitemiz diğer cihazlar için de uyumlu bir site! Mesela telefonunuzdan siteye girin, ondan sonra da bilgisayardan girin. Tüm ekranlara uyan bir tasarım yaptık sizler için. Ama bu tasarımın bir kaç kötü yanı da var. Artık telefonunuz üzerinden çeşitli uygulamalar aracılığıyla hugmice oynayamayacaksınız. Ama bunun için de bir çözümümüz var. Hiç üzülmenize gerek yok!

Benzer Ürünler