Yakuplu Çilingir Anahtarcı
İlan Sahibi

İlan Bilgileri
 • İlan Kodu
  5387085781
 • İlan Türü
  Aranıyor - Sıfır
 • Fiyat
  300.00 - TL
 • Üretim Tipi
  Marka
 • Web Sitesi
  http://www.yakuplucilingir.net
 • Revizyon Var mı ?
  Yok

İlanı Paylaş

İlan Açıklaması

Anahtarların yeniden numaralandırılması ya da yeni anahtarlar yapma gibi işlemleri tamamlayan kişilere çilingir denmektedir. Bunun dışında işlemeyen kilitleri düzgün bir şekilde açma kilidi ya da anahtarı numarasına göre tekrar oluşturma işlemini yapmaktadır. Bu konuda en başarılı işlere imza atan Yakuplu çilingir alanında uzman olmaktadır.  Yapılan faaliyetleri değerlendirildiği takdirde kapıların çeşitlerine göre ayrıştırılarak takılma işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Bunun yanında bakım tamir ya da montaj gibi işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Ev ya da araçlarda yapılacak olan işlemleri Yakuplu anahtarcı rahat bir şekilde tamamlamaktadır.

 Kilide uygun anahtar yapmak veya kilit şifresini değiştirebilmek gibi işlemleri de kapsamaktadır. Güvenlik anlamında yaşanabilecek tüm listeler ortadan kaldırma faaliyetlerini gerçekleştirmek adına kişisel koruyucu donanımları iyileştirerek güvenliği sağlamaktadır. Böylece hırsızlık ya da buna benzer faaliyetler oluşturulmamaktadır.

 Yakuplu Anahtarcı risklerle her zaman kaynağında mücadele ettiğinden dolayı emniyet sisteminin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kapıda yaşanabilecek herhangi bir bozukluğu derhal müdahale ederek çözen çilingirler aynı zamanda içeride kalmış anahtarlar konusunda da kapıyı açarak problemli durumu ortadan kaldırmaktadır. Uygun ve makul fiyatlar ile çözüm sunmaktadır 

Benzer Ürünler